Charms do Pandora świecąca w ciemności - Fioletowo-niebieski motyl srebro 925
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oto szczyt możliwości inżynierii genetyczno-jubilerskiej! Połączenie piękna motyla ze świecącym robaczkiem świętojańskim zaowocowało zawieszką idealną. Zabierz ją w ciemne miejsce, a piękno motylich, emaliowanych skrzydeł podkreślonych przez blask malutkich cyrkonii przyćmione zostanie przez świecący w ciemności kamień fluorescencyjny, a pełni blasku dopełnia akcent w postaci mieniących się cyrkonii!! Nie pomoże nawet platynowana powierzchnia srebra - całą uwagę skradnie delikatny, jasnoniebieski blask.
Zawieszka wykonana jest z prawdziwego srebra wysokiej jakości, próba 925.
Wymiary zawieszki:
- Szerokość całkowita = 1,7 cm
- Wysokość całkowita = 2,4 cm
- Szerokość motyla = 1,7 cm
- Wysokość motyla = 1,3 cm
- Średnica otworu = Ø 0,45 cm
Dane techniczne
| Szerokość całkowita charmsa | 1,7 cm |
| Wysokość całkowita charmsa | 2,4 cm |
| Średnica otworu charmsa | 0,45 cm |
| Rodzaj zapięcia na bransoletkę | Nawlekane |
| Funkcja charmsa | Zawieszka charms do bransoletki |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Kolekcja | Glow |
| Materiał wykonania | Srebro 925 platynowane |
| Waga | 2 g |
