Prawdziwe srebro 925

W Silver Lovers naprawdę kochamy srebro! Kupując w naszym sklepie masz gwarancję, że wszystkie wyroby wykonane są ze srebra wysokiej próby 925. Co więcej - wszystkie nasze wyroby są zgodne z rozporządzeniem REACH*, czyli wolne od substancji uznanych za szkodliwe lub uczulające, takich jak nikiel, kadm czy ołów. Należy bowiem pamiętać, że popularne wyroby ze srebra próby 925 składają się w 92,5% ze srebra i zawierają 7,5% innych metali - w Silver Lovers masz pewność, że Twoja nowa, srebrna biżuteria będzie w pełni zgodna z najwyższymi standardami. Pamiętaj - kupując srebro w innych sklepach, zawsze upewniaj się, że spełnia ono europejskie i polskie standardy bezpieczeństwa i jakości!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Parametry i wysoka jakość biżuterii, którą możesz kupić w sklepie Silverlovers.pl, jest szczegółowo przebadana i potwierdzona** przez Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie. Od najmniejszego charmsa po solidne bransoletki, każdy wyrób prezentuje taką samą, czyli najwyższą dostępną jakość srebra. Dzięki temu możesz mieć absolutną pewność, że stajesz się posiadaczem nie tylko pięknej, ale też bezpiecznej i trwałej biżuterii.

Poniżej znaleźć możesz oficjalne wzory polskich cech probierczych i informację na temat rozporządzenia REACH w formacie pdf.

Polska tabela cech probierczych

Informacje o rozporządzeniu REACH

*ROZPORZĄDZENIE NR 1907/2006 PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 18 grudnia 2006 r.
**Jeżeli chcesz otrzymać fizyczny certyfikat badania konkretnego, zamawianego egzemplarza biżuterii, możemy go przygotować za dodatkową opłatą 50 zł. Wydłuży to również realizację zamówienia z 24h do około 2 tygodni.

Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl