Charms do Pandora - Różowy motyl srebro 925
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piękny, okazały motyl ze skrzydłami ozdobionymi dwukolorową emalią. Platynowane srebro elegancko komponuje się z bladoróżową cyrkonią w kształcie serca, zaś całości kompozycji dopina emaliowana wstęga dookoła uchwytu charmsa.
Zawieszka wykonana jest z prawdziwego srebra wysokiej jakości, próba 925.
Wymiary zawieszki:
- Szerokość całkowita = 1,6 cm
- Wysokość całkowita = 2,2 cm
- Szerokość motyla = 1,6 cm
- Wysokość motyla = 1,5 cm
- Średnica otworu = Ø 0,45 cm
Dane techniczne
| Szerokość całkowita charmsa | 1,6 cm |
| Wysokość całkowita charmsa | 2,2 cm |
| Średnica otworu charmsa | 0,45 cm |
| Rodzaj zapięcia na bransoletkę | Nawlekane |
| Funkcja charmsa | Zawieszka charms do bransoletki |
| Kolor dominujący | Różowy |
| Kolekcja | Colors of nature |
| Materiał wykonania | Srebro 925 platynowane |
| Materiał dodatkowy | Cyrkonia / emalia |
| Waga | 1,63 g |
