Charms do Pandora - Małe błękitne motyle srebro 925
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Małe jest piękne! Szukasz efektownej zawieszki, ale nie lubisz długich, zwisających elementów? Mamy coś, co z pewnością Cię zauroczy! Drobny, acz zachwycający charms może posłużyć jako element rozdzielający dwie, większe zawieszki, lub samodzielna ozdoba Twojej biżuterii. Motyle osadzone są na dwóch, krzyżujących się obręczach, z których jedna pokryta jest połyskującymi cyrkoniami, osadzonymi metodą Micro Pavé. Niebieskie odcienie dodają zawieszce subtelnego koloru i świeżości, dzięki czemu całość - mimo niewielkich rozmiarów - robi wielkie wrażenie!
Zawieszka wykonana jest z prawdziwego srebra wysokiej jakości, próba 925.
Ten produkt należy do kolekcji Colors of nature. Kliknij w logo kolekcji i sprawdź całość.
Dane techniczne
| Szerokość całkowita charmsa | 1 cm |
| Wysokość całkowita charmsa | 1 cm |
| Średnica otworu charmsa | 0,50 cm |
| Rodzaj zapięcia na bransoletkę | Nawlekane |
| Funkcja charmsa | Zawieszka charms do bransoletki |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Kolekcja | Colors of nature |
| Materiał wykonania | Srebro 925 rodowane |
| Materiał dodatkowy | Cyrkonia / emalia |
| Waga | 1,2 g |

