Charms do Pandora - Koloseum srebro 925
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najsłynniejszy budynek we Włoszech i to już od prawie 2000 lat! Piękne zabytki w kolebce starożytnego Rzymu są na każdym kroku, więc wyróżnić się w tym tłumie znakomitości naprawdę nie jest łatwo. Jeżeli Wieczne Miasto skradło Twoje serce tak jak i nam - ta zawieszka jest właśnie dla Ciebie! Tak samo jak oryginał, wykonana jest z niebywałą dbałością o detale - od zewnętrznych łuków, aż po miejsca na trybunach. Gdyby nie otwór na bransoletkę, zapewne można byłoby dostrzec zagubionych i spoconych turystów, ewentualnie dźgających się mieczami gladiatorów :-)
Zawieszka wykonana jest z prawdziwego srebra wysokiej jakości, próba 925.
- Wysokość całkowita = 1,1 cm
- Szerokość całkowita = 1,1 cm
- Średnica otworu = ø 0,45 cm
Dane techniczne
| Szerokość całkowita charmsa | 1,1 cm |
| Wysokość całkowita charmsa | 1,1 cm |
| Średnica otworu charmsa | 0,45 cm |
| Rodzaj zapięcia na bransoletkę | Nawlekane |
| Funkcja charmsa | Zawieszka charms do bransoletki |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał wykonania | Srebro 925 oksydowane |
| Waga | 2,58 g |
