Charms do Pandora - Cyfra zero (0) srebro 925
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pięknie zdobiona cyfra 0, idealna do uwiecznienia w formie biżuterii ważnej daty lub liczby. Cyrkonie i misterne zdobienia to tylko dodatek do najważniejszej cechy - Twoich lub obdarowanej przez Ciebie osoby wspomnień.
Zawieszka wykonana jest z prawdziwego srebra wysokiej jakości, próba 925.
Dane techniczne
| Szerokość całkowita charmsa | 0,9 cm |
| Wysokość całkowita charmsa | 1,1 cm |
| Średnica otworu charmsa | 0,45 cm |
| Rodzaj zapięcia na bransoletkę | Nawlekane |
| Funkcja charmsa | Zawieszka charms do bransoletki |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał wykonania | Srebro 925 |
| Waga | 1,9 g |
