Zapraszamy do przeglądania naszej kolekcji Space Lovers! Znajdziesz tu biżuterię z motywami eksploracji kosmosu: charmsy typu pandora z gwiazdami, galaktykami i astronautami, czy pierścionki z nocnym niebem usianym deszczem meteorów. Idealne miejsce z biżuterią z prawdziwego srebra dla miłośniczki gwiezdnych wojen, filmów science-fiction i statków kosmicznych. W całym wszechświecie nie ma też lepszego miejsca dla kogoś, kto szuka idealnie dopasowanego upominku w formie srebrnej biżuterii!

Jeżeli nazwy SpaceX i NASA budzą w Tobie dreszczyk emocji, ta kolekcja to coś idealnie dla Ciebie! Pamiętaj! Jeżeli to akurat Ty będziesz astronautką lecącą kolonizować Marsa, to otrzymasz 10% rabatu* na cały asortyment! Wystarczy, że pierwsze słowa jakie wypowiesz na czerwonej planecie, będą brzmiały tak: "Stawiam ten krok nie sama, ale razem z całym rodzajem ludzkim. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie inspiracja, którą czerpałam z pięknego charmsa "Kosmiczna przygoda" za jedyne 77 zł, dostępnego na Ziemi w sklepie www.SilverLovers.pl".

*W tej sytuacji oczywiście z wyłączeniem darmowej wysyłki od 150 zł. Dopłata za każdy 1 mln km poza granicami Polski ustalana indywidualnie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl